Obchod

FAQ

A proč to tedy prodáváte na deoméně 3 řádku ? Ano ale my nejsme pravý majitelé ! My jsme něco jako rozcestník ! Tuto službu zajišťuje STEAMKEY
A můžu jim důvěřovat ? ANO můžete my také vlastníme pár her od této stránky !

Steam hry

Sháníte hru Counter-Strike? Tak to jste tu správně. Jsme největší prodejce této hry v ČR s pětiletou zkušeností. Víme, co prodáváme a mimo garance kvality nabízíme i pomoc s řešení problémů s vaší hrou.

Jsme autorizovaným prodejcem digitálních licencí her Counter-Strike od společnosti Valve. Tyto hry se spouští pomocí volně stažitelné aplikace Steam. Pomocí této aplikace můžete vámi zakoupenou hru libovolně používat stejně, jako kdybyste si ji koupili v kamenném obchodě na CD nebo DVD.

 

Jak to funguje

Steam logo Digitální způsob nákupu her je dnes velice oblíbený a pro zákazníka výhodný nejen kvůli ceně mnohem nižší, než jsou klasické krabicové verze her, ale i jednoduchostí nákupu. Po zaplacení příslušné částky za objednané hry vám zašleme Steam klíč (Steam key) – jedinečný autorizační kód poskytovaný společností Valve, který vám umožní stáhnout a používat konkrétní hru popř. hry přes aplikaci Steam. Tento kód pouze jednoduše vložíte do aplikace Steam a tím se vám ihned hra zakoupí.

Steam klíč plně nahrazuje autorizační „CD klíč“ z obalu krabicové hry, který se dnes kvůli aktualizacím hry musí také zadávat do aplikace Steam.

Je to jednoduché…

Aktivace samotné hry je záležitostí jedné minuty. Aplikace Steam je kompletně přeložena do češtiny, stačí tedy sledovat instrukce programu. Všechny potřebné kroky jsme i přesto podrobně sepsali v několika návodech od samotné provedení platby, přes instalaci, až po spuštění hry. Pomocí těchto návodů si budete moci velice jednoduše zahrát vaši zakoupenou hru za několik málo okamžiků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *